lammma

Hrozí nějaké nebezpečí po spolknutí gumy od sluchátka?

Mám jeden stupidní dotaz, ale tak co se dá dělat. Povedlo se mi spolknout (doufám, že ne vdechnout, ale tak to bych asi poznal) takovej ten gumovej špunt od sluchátek. Hrozí mi nějaký vážný nebezpečí? Prosím nesuďte mě. :D

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Pokud to vypadne do záchodu tak v pohodě, pokud to někde uvízne ve slepém střevě tak ti časem v břichu vyrostou 200 wattové repráky.

Další odpovědi
Heleave1

Nic nehrozí, normálně to vyjde ven. Bude to něco podobného jako když spolkneš žvýkačku. Taky se ti nic nestane. Ale pobavil jsi :D

bolak

Samozřejmě že hrozí, poškrábeš si ucho.

led

Varovanie:
sluchátka nie sú dudlík, dávajú sa do uší a nie do úst.
dudlík vyzerá takto http://www.dok­toronline.cz/ga­lerie/01/big/070­33024.jpg
Ale k otázke:
Vzhľadom na kvalitu sluchátok – špuntov do uší s výmennými gumennými chráničmi, životnosť týchto chráničov je minimálna a ľahko sa rozpadajú. Ale i tak môžu krátkodobo spôsobiť problém v zažívacom trakte.