hos14785

hraju hry na facebooku jiny jdou rychle a nejaky se zasekavaj

hledam na pc sporic obrazovky letajici objekt logo Windows xp jak naistalovat

Odpovědi
Jsemtady

To s tim facebookem je vinou Flashe. Nebyl na to puvodne ani delanej a vyvojari zbnej dnes uz tahaj maxinum, nacita to spousty obrazku apod. cili ac ty hry vypadaji nic moc tak mrte zatezujou vykon a hlavne pamet pc, obvykle jsou optimalizovane na alespon trosku normalni pc, pokud mas starsi tak ti nejake proste svizne nepujdou. Holt flash uz ma svoje za sebou.

Ten sporic by ti mel jit normalne vyfooglit zadej do google trebas „sporic win xp logo“ ale pokud mas xp tak by tam snad i mel bejt. Pripadne winxp screen saver vyhledat.