Boy 13

Hraje roli to, jestli je člověk drobné nebo silné postavy? Jsou lidé rozdílné postavy vnímáni jinak?

Dám příklad…Pepa je 120kg chlap, sem tam má nějaké přátele, prohodí s nima pár vět o tom, jak se má, co práce atd… a Pepa se rozhodl a najednou je z Pepy 80kg dobře vypadající muž… začne ho okolí jinak vnímat? Bude oblíbenější? Bude mít více přátel než ten 120 kg starý Pepa… Timto příkladem nechci odsuzovat drobné či silné lidi, jenom mě zajímají vaše názory, jak jsou různí lidi bráni v naší společnosti…díky! PS: ať jste drobný či silní, každý jste jedinečný!

Nejlepší odpověď
ivzez

Rozumní lidé nikoho nesoudí podle vzhledu.
Ve společnosti by měl být každý brán podle svých
vlastností apod., nikoliv podle typu postavy.

Další odpovědi
EKSOT123

Na veľkosti tela záleží nie veľa, na veľkosti mozgu záleží viac o trošku, na čom však záleží všecičko, ako veľké je srdiečko!

jáára

Pepa má rakovinu štítné žlázy. Měl by jít asi k doktoroj.
_
To přece nemá co dělat s postavou, kolik má kdo přátel atd…

Kepler

Je všeobecně známo, že velikost je důležitá a IQ je je až na druhém místě. Dvoumetroví chlapi mají za sekretářky s kozama nejmíň pětkma. Ale na tom až tak nezáleží. Prckové jako Napoleon nebo Putin…

orestez

Malým to pálí a vysocí mají dlouhé vedení. Proto malí využívají – zaměstnávají vysoké. A šéfové potom přiberou kila navíc a pak nezlobí.

zjentek

No pokud má Pepa dva metry deset, tak to má v tom svým „novým kabátě“ celkem problém s výživou.