emoil

Hororová kniha?

Hledám dárek pro kamarádku, která má ráda horory a věci o paranolmálních jevech, proto jsem se rozhodla jí o tom koupit knihu. Neznáte někdo nějakou knihu, kde by v ději byli duchové, dábel a pod.? Děkuji

Odpovědi
badisko

no ja tem horororum sice moc nedam … ale tady neslapnes urcite vedle … http://www.da­tabazeknih.cz/se­rie/nekroskop-42 … je to mooooc pekne cteni …:D ..
aby jsi nekupovala zajice v pytli tak bych ti doporucil se podivat na ulozto.cz a napsat do vyhledavace >> Brian Lumley << tyto knihy tam urcite jsou …ale tim te samozdrejme nechci nabadat ke stahovani knih :D ktere nejsou zdarma a tim padem neposlu ani primy odkaz …:D ..
Take toto neni vubec spatne on vlastne Francis Paul Wilson celkove je dobry spisovatel jeho knihy jsou desive ..ctive a zabavne …:D http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/hrobka-12585 i tuto knihu najdes na ulozto.cz k nahlednuti …
Doplňuji:
u druhe knihy je dulezite do vyhledavace zadat toto …>> F. Paul Wilson << nikoliv Hrobka …:d

edeltrudak

Knihu Zuby Nehty!Best of horor book!Ne fakt tato kniha je dost hororova a je od 12 let 🙂