Avatar uživatele
pekynka

Holky nosíte rády dřeváčky?

Po letech jsem si je pořídila a klapala na nich do práce. Mají zvláštní zvuk.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, lorja, anonym, severan před 5041 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Už leta jsem je neměla na nohou,vadí mi jak klapou,klouže mi v nich noha a připadám si jak Hurvínek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Džanička

Dřeváky nemám,ale už je dlouho sháním,zatím marně.Ne každé se mi líbí.Ale jsou to parádní botky,to můžu jen potvrdit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

myslím, že nielen holky, ale aj staršie ženy, ich tiž rady nosia

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano nosila a to ty prave holandske,slyset jsem byla na hony a dnes je mam jen jako vzpominku na mladi v krabici.Jsou neznicitelne,pa­radni a stale si na ne moda vzpomene.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Nosila a ráda,až do minulého pondělka.Nosila jsem je leta po zahradě a pohodlnější boty neznala.Jenže pak jsem musela běžet za malým synem a na žulových schodech se mi milé dřeváry smekly a bylo vymalováno.Boty letěly do popelnice a já na operaci.Na vycházky jsou ale dobré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

pokud si chcete zlomit nohu nejrychlejsim zpusobem jaky existuje vrele doporucuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Dřeváky se mi líbí,ale od nás se jde z kopce a tomu taková obuv moc nesvědčí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
severan

Strašně se mi na holkách líběj. Myslím, že jsou na nohách opravdu sexy. Holky noste je, at se máme na co koukat. A to klapání k tomu prostě patří…Škoda, že jsem kluk, jinak bych je nosil taky.

před 5009 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek