pekynka

Holky nosíte rády dřeváčky?

Po letech jsem si je pořídila a klapala na nich do práce. Mají zvláštní zvuk.

Nejlepší odpověď
kropitko

Už leta jsem je neměla na nohou,vadí mi jak klapou,klouže mi v nich noha a připadám si jak Hurvínek.

Další odpovědi
Džanička

Dřeváky nemám,ale už je dlouho sháním,zatím marně.Ne každé se mi líbí.Ale jsou to parádní botky,to můžu jen potvrdit.

led

myslím, že nielen holky, ale aj staršie ženy, ich tiž rady nosia

anonym

Ano nosila a to ty prave holandske,slyset jsem byla na hony a dnes je mam jen jako vzpominku na mladi v krabici.Jsou neznicitelne,pa­radni a stale si na ne moda vzpomene.

martina1

Nosila a ráda,až do minulého pondělka.Nosila jsem je leta po zahradě a pohodlnější boty neznala.Jenže pak jsem musela běžet za malým synem a na žulových schodech se mi milé dřeváry smekly a bylo vymalováno.Boty letěly do popelnice a já na operaci.Na vycházky jsou ale dobré.

anonym

pokud si chcete zlomit nohu nejrychlejsim zpusobem jaky existuje vrele doporucuji

lorja

Dřeváky se mi líbí,ale od nás se jde z kopce a tomu taková obuv moc nesvědčí.

severan

Strašně se mi na holkách líběj. Myslím, že jsou na nohách opravdu sexy. Holky noste je, at se máme na co koukat. A to klapání k tomu prostě patří…Škoda, že jsem kluk, jinak bych je nosil taky.