gecco

Holky, ad ‚silvestrovské utoky‘, ‚podvolily‘ byste se???

Já nesnáším násilí, ale být holkou, asi bych i kousal…

Nejlepší odpověď
cukrar

ale ono jich tam bylo třeba 100 najednou…

Další odpovědi
Lamalam

Nosím bouchačku, sice jenom prcka s deseti náboji, ale pár bych jich snad stačila poslat k Alláhovi.

briketka10

Vysvětlilo se to a údajně se o uprchlíky nejednalo,
ale asi vše chtěli jen zamlžit. To je můj názor 😁

Říkali vše na Príma TV v krátkém šotu, ale věřte
médiím, taky si vše překroutí k obrazu svému.

Jinak bych šlápla na pedál, myslím tím, že bych
utíkala o sto šest a, kdyby na mě někdo jen sáhl
vlepila bych mu takovou až by se mu kousavý
otočilo 360° dokola a ještě jednu, aby se otočilo
zpátky a dozadu..toto říkal náš dědeček 😁

anonym

Se zvednutou sukni se líp běží, než se spuštěnými kalhotami.

ten který je

Je to jen začátek daleko horších věcí které přijdou.Bylo to takové zlé znamení ke kterému patří i nárůst počtu židů,kteří opouštějí některé západoevropské země a stěhují se do Izraele.Když je jim Izrael bezpečnější než Evropa,tak to nevěstí nic dobrého.

hanny 2

Měla bych strašnej strach a byla bych schopná i vraždit!

Šidlo

zaujímavé.....na slovensku sa na diskotékach bežne obťažuje a aj znásilňuje (lacné drogy) k tomu ožrati vodiči a poľovníci.....
ale toto médiá nezaujíma…biely ožran – bezpečný ožran – kým neznásilnuje a nevraždí.....potom je to ,,newsworthy"

médiá ukazujú to, čo ľudia chcú – ak budú chcieť ľudia recept na slonie rezne -nájdu kuchára aj sloní stejk…ak budú chcieť psychopatických fujaristov – nájdu, nakrútia, odvysielajú

nepoznám dievča v Bratislave, ktoré by sa cítilo bezpečne samo na ulici v noci a v pentagone a devínskej aj cez deň
pri množstve kriminality možno aj petržalka je plná emigrantov…hm, len akosi hovoria, resp. hutoria po slovensky....­.zaujímavé

marci1

Vzhledem k tomu, že jich tam bylo více, ženu obstoupily dokola, tak myslím, že ani kousání by nepomohlo.

ReHu

O co go? Nějak nejsem v obraze.
Zprávy nesleduju 🙂

gecco

Já zprávy taky moc nesleduju – ale u týhle jsem spad ze židle…
:-OO

briketka10

Keplere

Já nevím, nemám v tom dosud jasno až jich bude
plno v našem městě začnu se teprve podkopávat
myslím tím, že si začnu stavět pořádný kryt, kterej
bude zásobenej až pod strop a jen, abych se v něm
vyspala a bude v něm trubka na malou i velkou
potřebu ta bude vyvedena na zahrádku do díry,
kde bude výkop s desinfekcí to snad oni nepoznaj.
Kočičák tam bude bydlet se mnou zatím nevím co
bude baštit? Sežere toho víc než já za den áchjo.

Mrkni se na tento film je moc hezký taky v něm
našli kryt akorát se v něm moc dlouho nezdrželi :

Cesta : http://www.csfd­.cz/film/233126-cesta/prehled/

Kepler

Briketko, není důležité, zda se jedná o uprchlíky, nebo ne. Tyhle „kultury“ zkrátka do Evropy nepatří!

gecco

Cukrar – Milane, já o tom četl, ale neumím si takovou situaci představit z pohledu napadené…