Avatar uživatele
Mirek Darvas

Najde se holka rychleji na střední škole, nebo někde venku?

Zajímavá 0 před 1111 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Pokud budeš hledat ty sám, vztah pravděpodobně nedopadne dobře. Pamatuj, že ženská si VŽDYCKY NAJDE SVÉHO CHLAPA SAMA! Nejdříve však musíš být populární (známá tvář), zbohatnout, anebo někam zapadat (uniforma). Pak jen hodně chodíš do společnosti, kde se holky vyskytují (třeba i nezadané) a necháváš tomu volný průběh (ničemu se nebráníš). V opačným případě, jak říkám… tragédie ve vztahu přijde dříve, či POZDĚJI!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orwell

Někde venku u střední školy, kde studuje hodně děvčat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Je úplně jedno, kde budeš seznámení hledat. Ale hlavně ne v hospodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Ve škole, resp. v souvislosti se školou to jde úplně samo. Taneční, plesy, koncerty, divadla, lyžáky, výlety, sport, mejdany. Naprosto nepřeberné množství možností, které se už nikdy později neopakují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Na to se podle mého názoru nedá jednoznačně odpovědět. Ze střední školy si pamatuji lidi, kteří se tam dali dohromady a jsou spolu dosud (maturoval jsem před 23 roky). Já jsem naopak holku nenašel na střední ani na vysoké škole, byl jsem pořád sám ještě 15 let po skončení střední školy, až potom jsem našel holku, se kterou jsem se oženil a založil rodinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wu

Lmao jak to mám vědět ? Najdi si ji někde přes seznamku nebo běž za random týpkou a pozvi ji na večeři, pokud přijme tak ji máš

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek