Kepler

Holili jste někdy mrtvého?

Já ano, byl ze vzdálenějšího příbuzenstva, ale bral jsem to spíše jako obřad a poslední službu. Patřil jsem mezi ty, co ho našli mrtvého. Pak mi pozůstalí řekli, že jsem to dělat nemusel, i když to ocenili, že je to na pohřebácích. Byl jsem z toho smutný.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano

Další odpovědi
led

Ano, niekedy pred pečením, varením… aj keď to nebolo klasické holenie človeka s holiacim strojkom.
Nie, nie som ľudožrút, ale Kepler nedefinoval akého mrtvého „Holili jste někdy mrtvého“ možno človeka, možno zviera, možno vtáka a možno aj aliendrona a keďže je vonku mokro aspoň sa smiechom usušíme

briketka10

Já ne, ale můj taťka holil mého dědečka, otce mé mamky.
Nikomu se do toho nechtělo. Byly jsme samé ženy. Nic
ale potom neříkal. Se strýcem, který přijel později ho
vykoupali a oblékli.

aliendrone

Ne, nikdy, tohle je poprvé, co o něčem takovém mám info. Myslel jsem doteď, že tohle mají na starost funebráci. Nějaká morbidní lokální tradice? Ne že bych měl skrupule, klidně vlítnu na mrtvolu s kleštěma, když bude mít zlaté zuby (NESMÍ se ale „roztékat“, nesnáším pachy organického rozkladu), ovšem tohle mi přijde trochu ujetý. No, dostals mě, čumím jak tele na nová vrata.

mosoj

Já ne. Nebylo třeba, ale můj švagr holil svého otce.