Avatar uživatele
Kepler

Holili jste někdy mrtvého?

Já ano, byl ze vzdálenějšího příbuzenstva, ale bral jsem to spíše jako obřad a poslední službu. Patřil jsem mezi ty, co ho našli mrtvého. Pak mi pozůstalí řekli, že jsem to dělat nemusel, i když to ocenili, že je to na pohřebácích. Byl jsem z toho smutný.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, dubraro, Anikitos, aliendrone před 1794 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Ano, niekedy pred pečením, varením… aj keď to nebolo klasické holenie človeka s holiacim strojkom.
Nie, nie som ľudožrút, ale Kepler nedefinoval akého mrtvého „Holili jste někdy mrtvého“ možno človeka, možno zviera, možno vtáka a možno aj aliendrona a keďže je vonku mokro aspoň sa smiechom usušíme

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Já ne, ale můj taťka holil mého dědečka, otce mé mamky.
Nikomu se do toho nechtělo. Byly jsme samé ženy. Nic
ale potom neříkal. Se strýcem, který přijel později ho
vykoupali a oblékli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Ne, nikdy, tohle je poprvé, co o něčem takovém mám info. Myslel jsem doteď, že tohle mají na starost funebráci. Nějaká morbidní lokální tradice? Ne že bych měl skrupule, klidně vlítnu na mrtvolu s kleštěma, když bude mít zlaté zuby (NESMÍ se ale „roztékat“, nesnáším pachy organického rozkladu), ovšem tohle mi přijde trochu ujetý. No, dostals mě, čumím jak tele na nová vrata.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Já ne. Nebylo třeba, ale můj švagr holil svého otce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek