Avatar uživatele
Miroslavst

Holení-ano či ne?

Zajímalo by mě slečny a dámy jaký je váš názor na holení u mužů. Vyžadujete, aby byl váš muž, přítel hladce oholen? Aby byl oholen vždy nebo jen když něco chce?
Nebo je to výmysl jen mé ženy?
A co vy mužové-musíte se holit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5090 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

je mi to úpně jedno,on mi do toho taky nekecá

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
eva

Můj muž se holí jednou za týden a ikdyž je oholený tak to za chvíli není poznat.Mě se líbí oholený i se strništěm,takže ho k ničemu nenutím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ze začátku jsem to Miroslave svému manželovy musela každý týden připomínat,protože kdyby to záleželo na něm tak by se neholil vůbec a měl fůsa jak krakonoš.:-)Ted už se pravidelně každý týden oholí vždy sám aniž bych mu něco musela říkat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

já no to prdím, vzpomenu si tak jednou za tři čtyři dny. Podobnou otázku jsem tady již kladl, viz odkaz.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/holici-fanatizmus

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Me osobne vubec nezalezi na tom,jestli je muz oholen,nechavam to na nem,je to jeho vec v cem se citi nejlepe,at ma.Ale takovy ten tridenni vous se mi libi nejvic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Jsem na tom velice podobně jako Panenka. Mému muži jsem pořád opakovala, abyse holil. Nyní vezme v určitou dobu strojek do ruky i bez mých řečí. Takže je to v pohodě. Konečně jsem ho něco naučila 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Dnes je moderní se moc neholit,ale moje přítelkyně to nesnáší.Má ráda muže hladce oholené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sobol

Já se holim pokaždé když „něco chci“ (ale i jindy), páč když jsem se neholil a po „tom“ viděl jak má přítulka červenou celou pusu (a statečně mlčí), tak to neni nic příjemného. Jen si to zkuste pánové. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Preferuji hladkou tvář.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/holici-fanatizmus

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Manžel se holí každý druhý den a dobrovolně.Když je zarostlý,připadá si o dost starší.Nechávám na jeho rozhodnutí, jaké vousy bude mít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

můj manžel,pokud nemá dovolenou,tak se musí holit denně,protože do práce musí.Buď by musel mít pěstěnou bradku nebo stříhaný plnovous.Nejhezčí je oholený:-)Když je doma,tak vypadá jak santusák a oholí se až když ho koušou vousy!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MIRANEK

Je to jako když jdeš na procházku do lesa a stromy nikde-to samé i s holením.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
BENYTA

Kropítko,škoda,že nemůžu dát palce dva…
Záchvat smíchu…

před 5089 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Oskare! cos to napsal?
Dnes je moderní se moc neholit,ale moje přítelkyně to nesnáší.Má ráda muže hladce oholené.
Máí ráda muže hladce oholené? Nebo má mě ráda…?????
To je na pováženou??!!

před 5090 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek