Zlatý

Holicí fanatizmus?

Holíte se, nebo na to kálíte? Já osobně patřím do druhé skupiny, jsem zastáncem názoru, že se to nemá přehánět - každý třetí až čtvrtý den je tak akorát.
Otázka je směřována na muže i ženy. Potažmo, vyžadujete časté holení u příslušníků druhého pohlaví? Pokud ano, proč?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Manželovi moc vousy nerostou,holí se asi tak jednou za týden,mě je to jedno....Vousy mi navadí....možná naopak,pak vypadá mladší

Další odpovědi:

Bronzový

Osobně si myslím, že přitažlivější je pěkně do čista oholený muž. Nicméně svého manžela k tomu denně nenutím. Fousy mi vždycky vadily. Ale to je jenom můj osobní názor.

Býval jsem také kálič,ale jeden časem přijde na fakt,že je nakonec příjemnější nekadit.
Ale ať si každý rozhodne sám.Věc názoru.

Zlatý

Já patřím k těm jako quentos, jelikož se často neholím. Kolikrát si říkám, že příště se oholím dřív a nebude to tak hustý, ale skutek utek. Vždy se jdu oholit až mě to všude škrábe a lechtá.

Mám bradku včetně kníra a to ostatní holim tak max.dvakrát za týden,docela mi to tak vyhovuje,nakonec i mé ženě.

Pokročilý

Kdysi jsem na to dbal, ale teď už tomu nechávám volný průběh. Pokud mě manželka začne přirovnávat k bezdomovci, většinou s tím něco udělám... :-)

Zlatý

Mě jsou více sympatičtí oholení muži.
U žen to pokládám za samozřejmé.

Bronzový

Přítel se holí tak jednou za 3 dny, ale někdy vynechá třeba i týden. To už na něj ale pravda nadávám! :-)Jinak to nevyžaduji a nenadávám mu pro to, že je neoholený (ikdyž to občas škrábe).
Já sama holení nohou a ostatních míst taky v zimě flákám a oholím se tedy hlavně, když se mám s přítelem vidět, což teď nebylo často kvůli studiu. Takže se nedá říct, že bych trpěla fanatismem.
Jo a přítel co se týče intimních partií se vůbec neholí (blbá zkušenost v minulosti) a já, ač jsem dřív chtěla, aby se zkusil aspon jednou ještě oholit, jsem si zvykla...:)

Bronzový

Já se holím každý třetí den (zhruba) - pro rejpaly: ne bradu a tváře...
A manžel tak jednou týdně.

Muhaha, nedbalá elegance vs. hlaďounká tvářička? Věc času, stylu a názoru. Líbí se mi nedbalá elegance - 2,3 dny staré strniště... jenže to trochu škrábe. A hlaďounká tvářička je taky fajn... těžko obodovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.