Avatar uživatele
quentos

Holicí fanatizmus?

Holíte se, nebo na to kálíte? Já osobně patřím do druhé skupiny, jsem zastáncem názoru, že se to nemá přehánět – každý třetí až čtvrtý den je tak akorát.
Otázka je směřována na muže i ženy. Potažmo, vyžadujete časté holení u příslušníků druhého pohlaví? Pokud ano, proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? mistrcsa, kupkina, hambac, anonym před 5141 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Manželovi moc vousy nerostou,holí se asi tak jednou za týden,mě je to jedno…Vousy mi navadí…možná naopak,pak vypadá mladší

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
afro.minerva

Osobně si myslím, že přitažlivější je pěkně do čista oholený muž. Nicméně svého manžela k tomu denně nenutím. Fousy mi vždycky vadily. Ale to je jenom můj osobní názor.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Býval jsem také kálič,ale jeden časem přijde na fakt,že je nakonec příjemnější nekadit.
Ale ať si každý rozhodne sám.Věc názoru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Já patřím k těm jako quentos, jelikož se často neholím. Kolikrát si říkám, že příště se oholím dřív a nebude to tak hustý, ale skutek utek. Vždy se jdu oholit až mě to všude škrábe a lechtá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám bradku včetně kníra a to ostatní holim tak max.dvakrát za týden,docela mi to tak vyhovuje,nakonec i mé ženě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wareg

Kdysi jsem na to dbal, ale teď už tomu nechávám volný průběh. Pokud mě manželka začne přirovnávat k bezdomovci, většinou s tím něco udělám… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Mě jsou více sympatičtí oholení muži.
U žen to pokládám za samozřejmé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Přítel se holí tak jednou za 3 dny, ale někdy vynechá třeba i týden. To už na něj ale pravda nadávám! 🙂Jinak to nevyžaduji a nenadávám mu pro to, že je neoholený (ikdyž to občas škrábe).
Já sama holení nohou a ostatních míst taky v zimě flákám a oholím se tedy hlavně, když se mám s přítelem vidět, což teď nebylo často kvůli studiu. Takže se nedá říct, že bych trpěla fanatismem.
Jo a přítel co se týče intimních partií se vůbec neholí (blbá zkušenost v minulosti) a já, ač jsem dřív chtěla, aby se zkusil aspon jednou ještě oholit, jsem si zvykla…:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já se holím každý třetí den (zhruba) – pro rejpaly: ne bradu a tváře…
A manžel tak jednou týdně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
qwerty

Muhaha, nedbalá elegance vs. hlaďounká tvářička? Věc času, stylu a názoru. Líbí se mi nedbalá elegance – 2,3 dny staré strniště… jenže to trochu škrábe. A hlaďounká tvářička je taky fajn… těžko obodovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek