MirKop

Hodí se taková sklenička pro muže?

Přemýšlím nad motivem na sklenici na víno a našla jsem tohle:https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/b1­/f8/c5/b1f8c5dac1466e939­af57724a12ea267­.jpg Mě osobně jako ženě se to líbí, ale nevím jestli se to může líbit i muži. Moje kamarádka sice tvrdí,že jo,ale na mě je to víc ženské. Co myslíte?

Haters všude,kam se podívám. Vážně s tim běžte do prdele…

Vážený uživateli,

vyvarujte se příště vulgárních výrazů.

Nejlepší odpověď
Drap

Pro muže se asi hodí spíš něco do té skleničky

Další odpovědi
setapouch

Ne. Víno je víno a kýč je kýč. A víno a kýč nejdou dohromady.

Doplňuji: vážně, na víno se tohle nehodí. Pokud to je teda pro člověka, který víno pije skutečně rád, pro kterého to není pubertální póza.

Mc Merkurion

za,mně teda rozhodně NE..
--- podle sebe,soudím tebe,viď…

gecco

MirKop – přiznej/me si, že jsi spíše dítě…
😉
Jo – pro děti jsou to sklenice vhodné třeba na nějaké ovocné dobroty na oslavě desátých, dvanáctých narozenin…
😉
Pro dospělé – ať už ženy nebo muže, ti doporučím spíše toto (na bílé) – http://www.hcrys­tal.cz/1481-detail_uzky/sandra-spirala-250-ml-6ks.jpg
😉
_____________­________________
„haters“…
😁
Baže, každý, kdo s tebou nesdílí dětinské nápady a nálady je hejtr??
No, ještěže ne hajtra…
😁
___
Bóóóže, ty si oddychneš, až tě to přejde…
A ti okolo, ti budou pět ódy…
😁

marci1

Pro muže takovéty skleničky asi vhodné nejsou. Zkus ještě pohledat. 🙂

jmhad

Mám zásadu, když se mi něco líbí na první pohled , cokoliv, třeba baba, tak to beru nebo koupím. Vždy to první je rozhodující. Toť má zkušenost dědka.

ReHu

Já bych to mužskýmu nekoupila.

anonym

Jsi ještě mladá puberta,co se tu ptá na věci,kterým zdaleka nerozumíš a neumíš na svoji otázku niokoho odhodnotit,tím na nic nepoukazuji.
Až ti bude o 5let více,ptej se i na střevíce.

Drap

tak jak jsi doplnila, tak se tady neděkuje. Příště to zkus trochu jinak !

setapouch

Pokud jsi chtěla kladné hodnocení, měla jsi to napsat rovnou, neodpovídal bych.

Jako žertovný dárek pro puberťáka, proč ne. Jako vážně míněný dárek nikdy!