Lleni

Hnisavá rána?už je zahojená) prosím poraďte..

Mám ránu, už je zahojená, ale ten hniz tam zůstal … A je tam taková boule( malá ale vysoká)
Dnes sem zkoušela jí propíchnout, ale je to na citlivém místě s jemnou kůží, a tak to šlo jen trochu

  • no trochu- ono tam toho bylo docela dost- ale ta bole tam furt je.. Je tem pořád ten hnis?? Nebo je to třeba ještě ta kůže?

A musim ho všechen vyto, nebo to mám nechat být a to se ňák vstřebá.. Jesi jo tak za jak dlho??
Moooc vám děkuji promiňte za tolik textu

Nejlepší odpověď
badisko

doktor co ty nato kdyz mas na rezani a propichovani slabej zaludek ..!!! hnis jsi mela resit v dobe kdy to bylo otevrene jesli je to jen pod kuzi tak ti pomuze ziletka a koupel (nechat trochu kuzi rozmocit.....pote vycistit peroxiden a na noc nasekat jitrocel kopinaty a obvazat …ja bych to takhle udelal na sto procent…ale jsem si vedom ze semnou spouzta lidi souhlasit nebude .....tak at se zdrzi blbejch komentaru…a ti co jsou si sami sobe schoni zasit rany atd… mi zase za pravdy daji..
Doplňuji:
na me rady nedavejte !!!! ja bych to udelal ale je to moje telo a nasledky bych si nesl sam …!!! ale jitrocellem nic nezkazite …!!..pusobi protizanetlive a vytahuje hnis ikdyz jeste u zive rany !!

Další odpovědi
Michal Kole

propichovat jsi to neměla, akorát se ti tam dostane infekce.

pusinka50

Já všechny zhnisané ranky a rány vždy řešila jehlou, jejíž hrot jsem opálila nad zapalovačem nebo sirkou, a propichovala a mačkala a mačkala.....

Naty777

jsem jednou spadla na beton (docela hnusně) měla jsem to stejný jako ty. Vůbec jsem to neřešila a snažila se na to nemyslet. Potom to zmizlo nwm
HLAVNĚ JSEM SE SNAŽILA TO NEKOUPAT A NEDÁVAT NATO NIC NAPŘ. NÁPLAST A KDAŽ JSEM SE ODHODLALA TAK FRANCOVKU júúúúj :D
jestli nepomůže přeji aby se ti to co nejdříve uzdravilo