AndreiRanger

Hned po prvním použití plíseň zbělá?

Jistě všichni víme o jakou reklamu jde, zajímalo by mě, jestli plíseň zbělá i na barevné zdi? ( nechce se mi kvůli tomu znova malovat:-D )

Nejlepší odpověď
tom004

Mohu z vlastní zkušenoti potvrdit,že zmizí i barva na „ošetřeném“ povrchu. A zrovna tak mohu potvrdit,že po opětovné malbě,byla plíseň zpět během několika dnů. Potom došlo na klasiku. Omítka až na zdivo pryč,penetrace patřičnou chemií,nová omítka,malba,a je,zatím,5 let po­koj.

Další odpovědi
Děda Louda

Po prvním použití zbělá hlavně ten naivka podlehnuvší reklamě. Vyhozené peníze, zničená zeď, problém nevyřešen, plíseň odolává, tedy vítězí.

dědapetr

Můžete zkusit http://www.bi­orepel.cz/