LennyCZ

Hledám údajně japonskou komedii

Dobrý den, hledám komedii pravděpodobně japonskou. Hraje tam muž který má mluvící jazyk s očima, žena s jedním prsem. Děj nevím jsk popsat jelikož ho sama nechápu :D jediné co si pamatuji tak že muže s mluvícím jazykem bojoval na poli s krávou a z růžných lidských těl trhal kovové pyramidy. Pokud někdo zná název předem děkuji.

Nejlepší odpověď
iceT

https://www.csfd­.cz/film/49357-kung-prask-smrtonosna-smrt/prehled/

Boj s krávou si pamatuju, ale kovové pyramidy nee, každopádně si myslím, že je to ono.