ReHu

Hledám špatně audioknihu od autora Osho, nebo na trhu neni?

Hledám audioknihu, popř. MP3, v českém jazyce od autora Osho.
Něco bylo v Uložto nebo Megaknihy, ale ne výše uvedené.
Díky.

Nejlepší odpověď
briketka10

Česky vyšly následující tituly (červen 2013):

Oranžová kniha, Pragma 1991.
Od medikací k meditaci (From medication to meditation), Pragma 2000.
Meditace – První a jediná svoboda (Meditation: The First and Last Freedom), Pragma 2005.
Cesta bílého oblaku, Pragma 2000.
Nejvyšší nauka – Promluvy o Kéna-Upanišádách (The supreme doctrine), Pragma 2004.
Perly v kapse u vesty (More Gold Nuggets), Pragma 2006.
Zápisky šílence (Notes of a madman), Votobia 1997.
Sex (Sex), Pragma 2006.
Psychologie ezoteriky (The Psychology of the Esoteric), Eugenika 2005.
Od smrti k nesmrtelnosti (From Death to Deathlessness), Pragma 1996.
Od sexu k nadvědomí (From sex to superconsciou­sness), Pragma 1996.
Hořčičné semínko, (The Mustard seed), Pragma 2007.
Diamantová sútra (The Diamond sutra), Pragma 1999.
Tantra, spiritualita a sex (Tantra, Spirituality & Sex), Pragma 2003.
Sútra srdce (The Heart sutra), Votobia 2005.
Život láska, smích (Life, Love, Laughter), Pragma 1992.
Jóga – věda o duši (Yoga: The Science of the Soul), Pragma 2005.
Osho o zenu (Osho on Zen), Pragma 2005.
Léčení duše (Pharmacy for the soul), Eugenika 2007.
Soucit – vrchol lásky (Compassion – The Ultimate Flowering of Love), Eugenika 2006.
Inteligence – tvořivá odpověď na přítomnost (Intelligence – The Creative Response to Now), Eugenika 2006.
Skrytá mystéria (The hidden mysteries), Eugenika 2006.
Důvěrnost – jak důvěřovat sobě i druhým lidem (Intimacy: Trusting Oneself and the Other), Eugenika 2005.
Svoboda – odvaha být sám sebou, Eugenika 2006.
Tak pravím vám, (I say unto you), Fontána 2007.
Radost – štěstí, jež přichází z nitra (Joy – The Happiness That Comes from Within), Eugenika 2006.
Odvaha – radost z nebezpečného života (Courage – The joy of living dangerously), Eugenika 2004.
Zralost – odpovědnost být sám sebou (Maturity: The responsibility of being oneself), Eugenika 2004.
Tvořivost – uvolnění vnitřních sil (Creativity: Unleashing the forces within), Eugenika 2004.
Vědomí – klíč k životu v rovnováze (Awareness – The key to living in balance), Eugenika 2005.
Intuice – vědění, jež přesahuje logiku (Intuition: Knowing beyond logic), Eugenika 2005.
Kniha o egu (The Book of Ego), Eugenika 2008.
ABC Osvícení – Duchovní slovník (The ABC of Enlightenment), Pavel Dobrovský – BETA s.r.o. 2009.
Kouzlo sebeúcty (The Magic of Self-respect), Pavel Dobrovský – BETA, s.r.o. 2012.
Kniha poznání (Book of understanding), Pragma 2007

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Osho#D.C3.A­Dlo

Nejsou to audio knihy ani Mp3, ale daly by se sehnat
v Ezoterických prodejnách, nebo na objednávku.

Další odpovědi
still

Není mi známo, že by některý vydavatel v Česku vydal cokoliv česky namluveného od Osha. A pokud ano, také bych si to rád opatřil :)
Tady najdete něco v angličtině: http://www.osho­world.com/dis­courses/audio_en­g.asp?cat=All

Michálek1245

Dobrý dne, neřeknu vám teď, jestli to tam mají, protože píšu z telefonu, ale hodně velký výběr různých audioknih, které jsou mimo klasický mainstream, mají na https://progres­guru.cz/ Já sám tam nakupuji hodně často, když nemůžu něco najít. Mají tam navíc i věci o podnikání a změně životního stylu, což je téma, které mě v poslední době zajímá a když bych to měl číst na papíře, tak bych u toho usnul. :)

briketka10

https://knihy­.abz.cz/obchod/na­kladatelstvi-pragma/search?se­arch_for_type=de­tail&search_for_in_ca­t=1&search_for_strin­g=osho&redefi­ne_search_fiel­ds=spec_2_fulltex­t&search_for_in_ca­t=1&search_for_a_kin­d%5B%5D=standar­d&search_for_a_kin­d%5B%5D=ebook