NIČITEL

Hledám píseň, je asi z let 1970–1990. Poradíte?

hleam pisen kde se zpiva evrything is nanan na na (nwm slova).Je asi z roku 1970–1990 bohuzel o ni nic vic nevim,casto ji hraji ve filmech kdyz ma nekdo radost nebo kdyz je nekde neceho hodne…Kdyby nekdo vedel napiste mi nazev

Odpovědi
melanie

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=EGikhmjTSZI

Awe

já taky pár let sháněl jeden song…Ale nedávno jsem kousek z něho zaslechl v seriálu a snažil se s mou angličtinou napsat slova do youtube a google. No po 15 minutách sem ho našel.Musíš to udělat podobně.Ale já to měl o to složitější že to byl původně soundtrack

anonym

Zpívá to chlap nebo žena?
Nebo celá grupa?

NIČITEL

to nanan na na jsem myslel jako melodii protoze jinak nevim slova

melanie

Opravdu to není to, co jsem sem dávala ? Jinak mě nic nenapadá, takových melodií může být moc