kukulicka

Hledám odpovědi na hádanky:Trochu voda, trochu zem, volá na tě: nechoď sem. Které zvíře pije nejdražší nápoj na světě?

Nejlepší odpověď
annas

Stačílo zadat znění hádanky do vyhledávače a našla jste hned odpověď.

http://www.ro­dina.cz/rubri­ka/hadanky

barnajka

To první bude určitě led a to druhý bych tipovala na jakýkoliv ‚savý‘ mláďátko (a oním nápojem bude samozřejmě mateřský mlíčko)…no a nebo komár/upír, co druhým saje krev (krev je přece nejvzácnější tekutina..a ta bestie bzučivá si z toho dělá nápoj, pche! Urvat mu ten sosák nenažranej! :D

bolak

teda počkej až příde led, ta ti dá… (srovnávat ji s blátem)

barnajka

Tak jí to nebudeme povídat, viď že ne? :))

annas

Ad barnajka. Rovněž jsem odhadla krev: komár, klíště. Tu první hádanku jsem znala – bláto. Ale pro jistotu ověřila.

barnajka

No vidíte – a zrovna s tím ledem jsem šla docela najisto a tipovala jsem toho komára :))
Díky za odpověď, annas – bláto by mě nenapadlo ani omylem.. Asi to s tou mou bystrostí bude ještě krapet horší než jsem si myslívala :D