Vodpovedi

Hledám obchod v Praze! Co nejrychleji.

Hledám nějaké obchody v Praze v okolí Prahy 1! Které poskytují výtvarné potřeby přesněji hledám nějaké dřevěné písmenko ktére bych nabarvila dala na něj drátek a pověsila na kliku, ale nevím kde to má najít. Prosím o jakoukoliv pomoc co nejrychleji. Budu všem moc vděčná.

Odpovědi
Sůwa

V Praze 1 je je obchod s výtvarnými potřebami v Platejzu, další poblíž je Na Újezdě, ale jestli tam mají dřevěná písmenka nevím. Já bych ho vyřezala…

lukas.zmizik

já ti ho vyřežu a pošlu

Vodpovedi

No právě to já bych asi nedala. :DDD ale i tak děkuji za odpověd. :)