Skinn3r

Hledám nejaké příbehy o lidech

Nevíte o necem treba i dokumenty , videa , články ,jejich problemy ,steští vsechno mozny naposled sem videl třeba dokument Senna nebo Forrest Gump to sou urcite jedni z tech nejlepsich . Ale mam na mysli treba i cesky videa,clanky atd
Doplňuji:
Nemam na mysli zadnej zanr ale vseobecne o lidech nejaky smyslplný rozhovory , clanky atak hlavne ne zadny nesmysli o politicich atak klidne jejich „zivotopis“ ale ne dění na dnešní scéne takhle to mam na mysli

Odpovědi
led

Väčšina príbehov je o ľuďoch, aj zprávy v médiách sú o ľuďoch, len treba vedieť počúvať, pozerať sa a čítať.
Napíšte bližšie, o aký príbeh, žáner vám ide.
Heslo dňa:
„Za všetkým hľadaj človeka“

Damiana

Jestli tě zajímají životopisy, tak třeba tyhle: Člověk proti zkáze (Karel Čapek), Božská Ema (Ema Destinová), Já a mé stíny (Judy Garland), Pianista (Vladiszlav Spielmann), Chaplin (), Marléne (Merléne Dietrich), Blondýnka nebo Norma Jean a Marylin (Marylin Monroe), Lid versus Larry Flint (), Frida (Frida Kahlo), Modigliani (), Přežila jsem Picassa (), Život a smrt Petera Sellerse (), Amadeus (Mozart). Na tyhle jsem si vzpomněla jen tak narychlo, jsou skvělé. Doufám, že je to v tom stylu, který hledáš.

anonym

Tak třeba tady je jeden příběh a není to nic o politicích, jen o lidech.
http://www.stre­am.cz/uservide­o/475482-paroubek-a-77-leta-volicka-radiozurnal-26-5-2010

IK

hledej v knihovně v katalogu eknih

Zdroj: http://www.mlp­.cz/cz/