Bernie

Hledám levné voláni z mobilu na všechny sítě, nevíte někdo o nějaký super nabídce? Díky za příp. rady.

Provolám moc peněz, jsem u Vodafonu a byl jsem 15 let spokojený a ještě jsem je přeplácel. nechápu, co se tam děje poslední rok, ale mám jen možnost, že zlevním náklady na nejmenší možnou míru a nebo půjdu jinam, ale ke kyslíkovýmu operátorovi se mi fuck nechce! Provolám měsíčně cca 3–5 hod. Díky, Čau Bernie
Doplňuji:
Díky moc za rady, už jsem sehnal a ani jsem tam nemusel volat a mám dokonceto levnější, jak od Blesku! Děkuju!

Nejlepší odpověď
www

Pokud jsi u Vodafone 15 let, zavolej a řekni, že máš výhodnější nabídku od konkurence. Možná tě překvapí s jejich nabídkou.
Zkušenost
Nebo se podívej na nabídku Blesk mobilu.

Další odpovědi
franku

Jsem u T-mobile a když jsem chtěl odejít,tak mi dali ceny jako Bleskmobil

Bedy

Hm, tka tady by se určitě vyplatilo neomezený volání za 840Kč měsíčně od U:fona – našeho čtvrtýho mobilního operátora – vizte www.ufon.cz Jinak nabízí i třeba volání za korunu – měsíční paušál 179Kč

U:fon má jen drobnou nevýhodu – funguje na síti CDMA, takže je nutné mít CDMA mobil (ne klasický GSM). A taky si zkontrolujte pokrytí – pokryto je asi jen 80% populace (operátorský oligopol Vodafone+O2+T-Mobile má pokryto téměř 100% území ČR).

Jinak dobrou nabídku má BleskMobil – volání za 2,50Kč je výborná cena. Je to bez závazků, bez podmínek. Prostě napevno. Ostatní operátoři sice nabízí taky takhle výhodný volání, ale třeba s podmínkou pravidelného dobíjení. Jinak BleskMobil funguje v síti O2 – ono to vlastně O2 je, jen používá značku Blesk.

briketka10

oni všichni nejdříve nalákají i u toho Blesk mobilu
a pak ho zdraží. jako všechno např. internet u O2 :(

Bedy

Briketko, kdykoliv můžete přejít k jiného operátorovi. Na trhu jich je několik – O2, T-Mobile, Vodafone, U:fon, dále třeba ten BleskMobil, nebo virtuální operátoři OpenCall, Sipy, brzy se dočkáme třeba ToscoMobilu nebo Centropolu…
Přejít s číslem je dnes snadné… Akorát přechod k operátorům využívajících síť CDMA je to trošku složitější – je potřeba nejen vyměnit SIM kartu, ale i telefon.

Bernie

Díky moc, zajimá mě GSM, VOIP a podobné mám, ale sehnal jsem za 1,20 SUPER!

Bernie

Díky moc, to jsem už zkoušel, ale takové finty platili ještě před rokem, dnes už na zákazníky kašlou.
Asi takhle, (zdroj Aktualne.cz):
Češi jsou méně nároční
Podle expertů antimonopolního úřadu analýza ukazuje, že trhy v jednotlivých zemích se liší a spotřebitelé v Česku se spokojí s dražším voláním.

„Spotřebitelé v Česku jsou ve srovnání se zahraničím značně konzervativní a mají tendenci často se spokojit i s horšími podmínkami, aniž by například měnili tarif či operátora,“ uvedli zástupci antimonopolního úřadu v odpovědi na stížnost.
Co na to říci, že jo…asi jsme fakt tupý hovada, řipadá mi to, že si z nás už dělaj všichni legraci.
Něco už jsem sehnal, docela super, objednal jsem to i, když seženu něco jiného, tak se to vyplatí, když budete někdo chtít, přepošlu link.