Jak přejít z mobilní sítě O2 na T-Mobile?

Mobilní sítě O2 a T-mobile

Odpovědi
HOMER

V případě paušálu vše záleží na smlouvě,jestliže je například součástí i mobilní telefon(zvýhodněná nabídka ke znevýhodněnému paušálu),pak nejspíš nelze odstoupit dříve,než po uplynutí lhůty.Abych odpověděl na dotaz..je to jednoduché,prostě se koupí nová sim karta a je to!Tarify t-mobile:

Zdroj: http://www.t-mobile.cz/web/cz/r­esidential/ta­rify-a-ceny/nabidka-tarifu

Retko

Kolega asi mysli prejit a nechat si telefonni cislo.

Osobne jsem prechazel z T-Mobile na Oscar. Musis za nima zajit do nejaky prodejny O2 a rict ze chces prestoupit. Aspon u me jsem za nima musel zajit. No a kdyztak ti poradej co delat.

abcd_abcd

Musis zajit nejprve do O2, tam jim oznamit ukonceni smluvniho vztahu z duvodu prevodu k jinemu operatorovi. Tam ti vystavi „portacni cislo“. Pak zajdes do T-mobile, vyberes si nejaky tarif, sepise se smlouva, oni ti daji novou simku se stejnym cislem a oznami ti datum, kdy dojde k portaci. Pokud mas u O2 nejaky zavazek (dotaci), budes muset zaplatit rozdilovou fakturu, jinak by se prevod nemohl uskutecnit. Pokud tam zadny zavazek nemas, tak zadny problem…