Petr1491

Hledám jednoduchý program pro nakreslení např. pračky, myčky, sušičky se šipkou a popiskem.

Nechci nic složitého, prostě jednoduchý nástroj, se kterým zvládnu jednoduchý obrázek s popisky. Díky.

Nejlepší odpověď
dubraro

Já k takovým účelům používám Microsoft Visio, ale to není jednoduché a už vůbec ne levné. Toto je prý deset nejlepších programů, které mají podobné funkce, ale jsou zadarmo:

LucidChart – Best Free Online Flowchart Maker.
Draw.io – Another Best Online Diagramming Software.
OpenOffice Draw – Best Open Source Visio Alternative.
Gliffy – Best Flowchart Making App.
Creately.
Dia.
LibreOffice Draw.
Pencil Project.

Zdroj: https://twitgo­o.com/best-visio-alternatives/

Další odpovědi
Edison

SketchUp… Možná by se daly najít ke stažení nějaký ty knihovny, který by mohly třeba i pračku, myčku v nějaké všeobecné podobě obsahovat.

Edison

Většina free softů neumí 3D modelování. Libre určitě ne, ten mám taky (a maluju v ňom rád). SketchUp to umí v pohodě. Existuje povícero verzí. Kolega si v tom naktreslil barák a vybavil nábytkem a přístroji. Dostupnost mnoha „věcí“ ke stažení vidím jako obrovské plus.