Fun1k

Hledám jeden starý film a nemám moc indicií.

Jedná se o (alespoň já si to tak pamatuji) severský či ze severského prostředí film/pohádku, mám dojem, že s vánoční/novoroční tématikou. Naposledy jsem ten film viděl nejméně před 12ti lety v TV. Moc si z něj nepamatuji. Vystupují tam jakési malé magické bytosti, asi skřítkové nebo něco takového proti lidem. Možná že ve filmu je něco o Glastonbury? Je barevný. Byl bych rád, kdybyste mi ho pomohli najít, jestli je to ještě vůbec možné.
Doplňuji:
Nene, Ronja to není.

Nejlepší odpověď
mojitek

moc indicií jste nedal,je to dost všeobecné.Nemůže to být Ronja, dcera loupežníka?Jukněte na odkaz na Youtube dole a uvidíte jestli je to ono

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=DM9vVHL­5T-U

Další odpovědi
barnajka

Ta Ronja mi taky přišla na mysl hned jako první.. Už si to moc nepamatuju, nevím jestli je to typicky vánoční film..ale jaksi ho mám automaticky spojený s vánoci. A jako malá jsem jsem ho měla moc ráda.
Osobně si myslím, že mojitek to trefil :)

A pokud ne, zkus se podívat do odkazu: najdeš tam celkem slušnou databázi skandinávských filmů, tak třeba ten svůj poznáš http://www.bloc­kbuster.com/brow­se/movieGenres/fo­reign/scandana­vian?pg.1.page=1&pg­.1.pageSize=25