simsalabim

Hledám hru – nevíte?

Na začátku jste si vybrali mezi – myslím – fastfoodem a čínskou restaurací… s tím druhým jste soupeřili. Do, řekněme, restaurace vám chodili lidi a vy jste získávali peníze na nákup okrasných balónků, jídelní cedule atd.
Hrála jsem tu hru naposledy před rokem a bavila mě, ale vypadl mi název… nevíte?

Odpovědi
dj.david1234

Je to online hra? Jestli ne, tak to může být třeba Restaurant tycoon.