weronika

Hledám film, ale pamatuji si z něj jenom toto:

  • holka jede na venkov za svou babičkou
  • zjistí, že když si sedne ke stolu u okna, na místo kde sedí vždy babička,uvidí v okenním rámu připevněné hodinky.
  • babička chová králíky.
  • když je ta holka krmila tak jeden utekl a ona se ho vydala hledat.
  • narazila na vlka, a později na její mláďata.
  • když tu vlčici lovci z vesnice zabili, tak se rozhodla že ty vlčata odnese na horu o které koluje nějaká pověst.¨
  • ti lovci jsou jí v patách.
  • končí to tím, že je donese na tu horu, sedí tam u jezera, a zjeví se jí ta matka těch mláďat.¨

Nevíte jak se jmenuje?
nepodařilo se mi nic najít.
Maximálně léto s vlky ale to je o něčem jiném..
¨
Díky předem
Doplňuji:
Briketka:
jojo, tento film mám rozkoukaný, je to fakt síla.Našla jsem ho i na Youtube.com ale v komentáříék je uvedeno že prý není podle skutečné události, ale i tak se fakt povedl.. Je mi 14 a dost mě to vzalo…Žiji na vesnici tak naštěstí není ten dopad civilizace na mě tak velký…

Ale bohužel ten film co hledám to není…

Nejlepší odpověď
Klára K.

Přad pár lety jsem viděla takový film, co tu popisuješ: http://www.csfd­.cz/film/162965-misa-a-vlk/

Další odpovědi
briketka10

já viděla s vlky tento film ..
http://www.csfd­.cz/film/242021-prezit-s-vlky/
Doplňuji:
když to bylo podle skutečnosti,
tak jsem ho celej probrečela :(
dnešní děti maj všechno a nevědí
co je hlad zima..myslím u nás..
svačiny vyhazujou to vídám pořád !!

anonym

A co tenhle?http://w­ww.csfd.cz/fil­m/118048-leto-s-vlky/

briketka10

weroniko,

nečetla jsem si všechny recenze,
a v té jedné se píše, že ten film
není natočený podle pravdy, ale mě to
nevadilo prý by autorce byly 4 roky a přiznala
se, kdo se na film chce podívat ať se podívá
vždyť kolik malých dětí i žen přežilo v mrazech
v koncentračních táborech..

weronika

Mě to také nevadí, byl velice úžasně zpracován a aspoň s polovičním dobrým koncem.
Byl to pro mě dost zážitek…
ráda bych taky doporučila ke shlédnutí Děti ze stanice Leningradská – na youtube.com
Nám to pouštěla ředitelka ve škole při Vo

weronika

jami- ten bohužel tajé ne- tento film znám taky- ale dík za snahu

anonym

Hlavně.že se filmeček našel díky Kláře.

weronika

Klára – Díky to je on

Klára K.

Není zač :)