PankracXZ

Hledám film

V hlavní roli se jedná o film o cestování v čase.
Když se vlezlo do jeskyně, čas se přesunul pouze do budoucna.
Všechny osoby, co zůstali v jeskyni, zůstali stejní ale venku se vše změnilo.
Údajně by se mělo jednat o americkou filmovou produkci.
Rád bych napsal více, ale nepamatuji si.
Děkuji všem za dohledání.

Nejlepší odpověď
JK2021

Že by Time trap/zajatci času – https://www.csfd­.cz/film/419562-zajatci-casu/prehled/

Další odpovědi
zjentek

Super, já zase ženu.

Rád jsem tě poznal, někdy se tady taky na něco zeptej. Čus!

Podle popisu by se mohl jednat o film „Primer“ z roku 2004, režírovaný Shaneem Carruthem. Ve filmu skupina přátel objeví způsob cestování v čase a používá ho k různým účelům. Když však vlezou do časové smyčky ve speciální místnosti, začnou se věci komplikovat, a venku se čas začne měnit. Film je známý svou komplexností a nízkým rozpočtem, ale získal si uznání fanoušků sci-fi žánru.

Zdroj: https://youtu.be/-vD-yj9o664?si=aq­f6ampZxNDKelTu

da ny

Položit otázku neumíš!
Poděkovat za odpověď/di, už vůbec ne.......
Co tady tedy po hledáváš ?