jara45623

hledám film

film je o tom že jedna holka je podobná zpěvačce ale ta zpěvačka odletěla pryč protože se pohádala se svým partátnerem a on ted nemá s kým zpívat duet tak on ji požádá aby to skusila zpívat na playback a pak ten playback vypnou a by všichni věděli že neumí zpívat a mohl pomstít té holce co odjela

Odpovědi
tajík

Italské prázdniny:)

anonym

A co takhle dát si dotaz na CSFD (československá filmová databáze), tam dostaneš odpovědi i na jiné filmy, na které se tu tážeš. http://www.csfd­.cz/diskuze/