Kuře

Hlazení Osmáka

Dobrý den, už týden vlastním Osmáka Eddieho. Už jsem si ho párkrát nenásilně pokoušela pohladit, ale on se vždycky trochu lekne, ikdyž nedělám žádný prudký pohyb. Maximálně si nechá bez lekutí pohladit ocas. Poradíte mi prosím? Předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
LaDy MuSiC

Není to zrovna zvíře, které by se s vámi hodiny dokázalo mazlit, jsou hodně aktivní a potřebují dostatek prostoru pro „vyblbnutí“. Také je možné, že se tě ještě trochu bojí, ale s tím si nemusíš dělat starosti, protože kouše jen když se cítí být opravdu ohrožen :) Kdyžtak ho ještě nech chvíli si zvykat. Jinak se Osmák dá dobře ochočovat a můžeš si ho zavolat i na písknutí, takže by neměl být problém aby se tě nějak bál. Myslím si,že to je jen otázka času :)