Rejkjavik

Jak zastavit hlasitý smích ??

Dobré odpoledne, chtěl jsem se zeptat, jestli už jste někdy zažili, že se někdo kolem vás (např. v restauraci nebo podobných místech), začal smát takovým tím hlasitým smíchem, který nejde zastavit?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano – i já se tak někdy řehtám…
😉

Další odpovědi
led

Ale ano, každému doprajem (ak je ten smiech úprimný) takéto aj duševné aj zdravotné uvolnenie, rada sa k takému smiech aj pripojím (ak sa to dá).

Doplňuji:
jednoduchý návod ako zastaviť hlasný smiech:
prestať sa smiať

Danislava

Jo. Přesně takhle se smějí moje kamarádky, ale já vlastně taky. 🙂 … opravdu to nejde zastavit!

da ny

Ano, zažili 🙂
Já bych ho nezastavovala :), smích je spontánní záležitost, lék, prima věc a „masíruje“ brzlík (jeho pozůstatky), což je velmi prospěšné.
Vůbec mi nevadí, že se někdo řehtá jako důlní kobyla, hlavně, že je proč se smát!

led

Malé doplnenie
mojej odpovede, žiaľ niekedy, na ten smiech nemôžem reagovať ani nahlas ani zmenou výrazu tváre, ale len sa vnútorne sa zasmiať. A to je stráááášne únavné, ale aj tak poteší. :)