Avatar uživatele
Miroslavst

Hannah Montana?

Čím se proslavila, proč je všude? Něco jako dřív pikaču. Proč třeba ne Mařenka ze Lhoty?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Lucy před 4965 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
verka

To naši náctiletí vědí líp. Myslím, že byla v nějakém seriálu a pak na školních pomůckách. Ano, přesně tak jako to žlutý japonský. Mařenka je už Prodaná.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tojsemjá

Beru podle svého vnuka,který se na to nějaký čas díval.Nenáročná celkem vtipná zábava.Krátké příběhy,které na sebe nemusí navazovat.Netrvá to moc dlouho a stačí na relax po příchodu ze školy,ale nezabere tolik času.Sama jsem viděla asi 3 díly a docela se pobavila.Může se to a nechybí to když to není.Přišla dřív než Mařenka,kdyby to bylo naopak,proslaví se ta Lhota.Možná.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Tak jedine co o ni vim je to,ze je dcerou country zpevaka Billy Ray Cyruse,a ten me teda zajima vic.
Jo,a taky ma byt zpevacka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucy

verka: neřekla bych náctiletý, ale 7–10letý holčičky. Mně bude 13 a Hannu v lásce zrovna nemam a kamarádky v mym věku taky ne – natož kluci. Seriál mi přijde ulítlej a písničky se mi od ní nelíběj.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tojsemjá

Pro iceT-ten její otec (country zpěvák Billy Ray) hraje v serálu jejího otce.Sama ho neznám,ale takhle mi to říkali

před 4965 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

tojsemja-zahral si i ve vice filmech,akorat H.M.nesleduji,takze nevim,ze hraje i tam.
Jedna jeho pisnicka je i cesky a zpiva se v ni …a srdce v ruce tý je ostre nabitý…

před 4965 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tojsemjá

Aha,já ho neznala vůbec.Jen jsem si všimla,když jsem H.M.viděla (ale už před časem,a jen 2–3×,takže je možné že už to je jinak),že jejího otce hraje celkem pohledný sympaťák.Když jsem to okomentovala,bylo mi řečeno že je to vlastní otec té dívky.tepr od vás jsem se dozvěděla jméno.Pamatuju si to proto,že na skutečného otce mi připadal dost mladý a trochu mi tím připoměl mého vlastního otce 🙂

před 4965 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Narozen 25.8.1961-takze jeste mladoch.

před 4964 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek