7KATKA7

HANAMI je stará japonská tradice – co se děje během oslav?

HANAMI je stará japonská tradice kochání rozkvetlými květy sakury. Během oslav se setkávají rodiny nebo kolektivy buď už bývalých spolužáků, nebo současných spolupracovníků. Během oslav: A)je zakázáno konzumovat alkoholické nápoje s výjimkou japonského saké b)smí se konzumovat jakýkoliv alkoholický nápoj c)smí se konzumovat jenom čaj s okvětím sakury

Nejlepší odpověď
kropitko

Já jsem našla,že při těchto oslavách pijí saké,ale jestli jenom saké,to nevím. koukněte na zdroj.

Zdroj: http://www.bmpro­fit.cz/hanami­.php

Další odpovědi
annas

Podle zdroje, který uvedla Kropítko, je na oslavách povoleno pít rýžové víno saké. Platí tedy a)