annas

Hádej, hádej. Kdo to byl?

Za jeptiškou do kláštera chodí stále jeden mladík. To se samozřejmě nelíbilo matce představené a zavolala si jednou dotyčnou jeptišku a zeptala se:
„Mlá dcero, kdo je ten mladý muž, který tě zde pravidelně navštěvuje?“

Na to jeptiška odpověděla: „Matko představená, nemusíš se obávat,“ nejde o nic špatného, „JEHO MATKA JE JEDINOU DCEROU MÉ MATKY“

V jakém příbuzenském poměru byl mladík k jeptišce?

Nejlepší odpověď
GM

Byl jejím synem.

Další odpovědi
bobánek

Dlouho mně to trvalo.Byl to její syn

Monigue

Ano,byl to její syn 🙂