dust8

Hádanka: Jak žít co nejjednodušší život bez starostí a s naprostou nezávislostí?

Nejlepší odpověď
annas

Hádanka může mít různé odpovědi. Která je ta nejsprávnější?

Zpravidla to každý jedinec ví, ale … často špatně rozliší, co je třeba nechat plavat, co může změnit, co je zbytečné. …

Mám knihu Miluj svůj život – citují z ní jednu moudrost.

"Myšlenky, které si zvolíte, jsou nástrojem, kterým malujete na plátno svého života.“ – Louise L. Hay

Odpoyěď na hádanku – opět citátem

"Váš svět se stane tím, čím se rozhodnete, aby byl. Je dokonalým odrazem vašeho postoje, který zrcadlí vaši osobnost. Může vzlétnout k úžasným výškám úspěchu nebo můžete manifestovat průměrný neslavný život.“ – James Lee Valentine
https://citaty­.net/citaty/307244-james-lee-valentine-vas-svet-se-stane-tim-cim-se-rozhodnete-aby-byl/

Další odpovědi
Michala11

Nic jako naprostá nezávislost neexistuje. Velká svoboda nese sebou velkou odpovědnost. Bez starostí- možná blázinec.