mmaarrttiinn

Jak řešit gynekomastii, když lékař problém vyřešit nedokázal?

Mám gynekomastii, byl jsem s tím na operaci v soukromé klinice ale výsledný efekt je neuspokojivý.
Pan doktor mi z prsou odsál tuk ale prsní žlázy se ani nedotkl. Jak mám tenhle problém řešit??
gynekomastie je nepřiměřeně zvětšená prsní žláza https://www.wi­kiskripta.eu/w/Gy­nekomastie

Odpovědi
Edison

Jak tento problém řešit Ti může říct zase jen lékař. Otázkou je, který.

nyjono

Konzultuj problém s jiným lékařem.
Zasahovat do prsní žlázy může být náročné i problematické.