graficka pamet ..

jak zvysim grafickou pamet dostupnou mam 2k a neco vyuziva 245mb nevite jak zvyšit ?

Odpovědi
cochee

Grafická paměť grafické karty se nedá zvýšit, paměťové čipy jsou přímo na ní. Grafická paměť grafického čipu integrovaného na základní desce se někdy dá zvýšit nastavením v BIOSu, protože integrované řešení nemá svoji grafickou paměť, ale ukusuje z hlavní RAM – takže v BIOSu se dá nastavit, kolik si má grafika sebrat pro sebe.

Předpokládám, že se ptáš na PC či notebook. U tabletu či smartphone samozřejmě graf. paměť nezvýšíš nijak, pokud ji vůbec tyto systémy mají.