kubik!

Mají tiskárny paměť?

Je někde v paměti tiskárny, kdo co tiskl nebo kdy tiskl a kolik? Mám na mysli takové ty společné tiskárny ve firmách…

Nejlepší odpověď
Funna

nevím, čemu říkáš společná tiskárna…samoz­řejmě, že ty „větší“ se skenerem (workcentrum se to jmenuje) mají svoji historii v paměti i na netu (ne, že by je měli na netu, ale přes webové rozhraní se k nim dá dosta)…a pokud máš na mysli jen ty tiskárny na síti, tak tam záleží na typu tiskárny, ale obecně mají…
takže přestaň tisknout to co nemáš 🙂

Další odpovědi
anonym

Už pár let, normální člověk to neví, je při tisku na papír uložena informace o typu tiskárny. Tak se dá dohledat z které tiskárny se tisklo.
Firmy mohou použít soft pro tiskové fronty, od koho, kolik aj. http://www.ysof­t.cz/Proc-YSoft-SafeQ/Setrete-vice

Fienir

Ano