Peťulinečka

GOOGLEPLAY – LG

má každej mobil google play ? má ho LG ?

Odpovědi
Bedy

Ne, každý mobil ho určitě nemá. Mají ho mobily jen s operačním systémem Android.
Mobily s jinými, mnohdy lepšími operačními systémy, jako například WIndows Phone či iOS mají vlastní obchod s aplikacemi.

Windows Phone má svůj Marketplace, iOS má svůj Apple Store, Samsung má pro svůj systém Bada vlastní obchod, Nokia pro své mobily s prostředím Series 40 a operačním systémem Symbian má vlastní Nokia Ovi Obchod, apod.