Maaara

HTC One X – Samsung Galaxy S3 – LG Optimus 4XHD

který ? :)

Odpovědi
Bedy

Všechny 3 telefony jsou svým způsobem tak stejné. Samsung nabízí nejlepší udávanou výdrž baterie z těch 3, HTC One X zas největší výkon a LG Optimus 4X HD zase nejlepší displej.

Vím, že se Samsung docela rychle poškrábe (tedy kryt), HTC zas nemá vyjímatelnou baterii což u Androidu bych nedoporučoval – občas se seká, je pomalý a někdy je nutné telefon restartovat tím, že se vytáhne baterka, LG zas nemá moc velkou výdrž baterky.

Já bych Vám doporučil spíš mobil Nokia Lumia 920 – narozdíl od toho tria má jiný operační systém, a to Windows Phone.

Windows Phone je v řadě ohledů lepší jak Android – mobil si nemusíte brzdit antivirem, protože viry pro Windows Phone nejsou narozdíl od Androidu.
V oficiálním obchodu Windows Marketplace jsou všechny aplikace kontrolované, a tak se nemůže stát, že si z oficiálního obchodu stáhnete nebezpečnou aplikaci jako z Google Play.
Windows Phone je úspornější na hardware – nevyžaduje pro hladký svižný běh čtyřjádrové procesory jako Android, stačí mu méně. S tím souvisí i lepší výdrž stejně výkonné baterky.
Podle mého názoru je WIndows Phone i přehlednější, všechno se jednotně ovládá, vše je jednodušší.

K té Nokii Lumii 920 – ona má vynikající foťák – s čočkami Carl Zeiss, které dělají opravdu nádherné fotky. Je to úplně něco jiného, než ty plastové „potvory“ u řady konkurenčních značek.
Nokia Lumia 920 taky nabízí hlasovou a track-by-track GPS navigaci bez nutnosti se připojovat k internetu na doživotí zdarma. Tohle konkurence nenabízí.
O aplikace nemusíte mít obavy, WIndows Phone se počtu aplikací Androidu začíná docela dost vyrovnávat.

Myslím si, že velkou výhodou je zde i 7GB cloudové úložiště SkyDrive zdarma. Do toho cloudového úložiště se můžete připojit odkudkoliv chcete. Tohle konkurence opět nenabízí…

Nokii Lumii 920 můžete ovládat i v rukavicích a je zde možnost bezdrátového nabíjení. Baterka má vynikající výdrž. Perfektní je i displej – PureMotion HD+

Stručně a jasně – Nokia Lumia 920 má z toho tria to nejlepší – a vlastně se dá sehnat za stejný peníz. Doporučuji.
Kdybyste trval na mobilu z toho tria, asi bych šel do HTC One X.

pl4toon

Jsem sice skalní HTCčkář, ale One X radši ne, hrozně se přehřívá.
Z těchto tří bych vzal S3.