dust8

Google Chrome prý pojede na Windows 7 minimálně do půlky roku 2021. A co Firefox? Ten také někdy ukončí podporu?

Viz zdroj: https://www.zi­ve.cz/clanky/win­dows-7-brzy-konci-chrome-je-ale-bude-podporovat-minimalne-do-puli-roku-2021/sc-3-a-201961/default.aspx

Nejlepší odpověď
Edison

Ukončení podpory neznamená ukončení funkčnosti. GCH bude fungovat i nadále a to i po tomto datu. FF totéž.

Další odpovědi
anonym

Bude to podobné jako s Windows XP tam Firefox měl podporu ze všech prohlížečů suverénně nejdelší. Podporu Windows XP Mozilla ukončila v roce 2018 dávno poté co jí ukončil Google Chrome. Na základě této zkušenosti bych tedy rovnou přešel na Firefox.