Kryšpín

George Soros se vyjádřil pro CNN, že se „V4“ stala po revoluci dojnou krávou pro „západ“. Jak to mám pochopit?

George Soros se vyjádřil pro CNN, že V 4 ka po revoluci se stala dojnou krávou pro západ, jak to mám pochopit?

Visegrádská čtyřka = „V4“

To nemůže být pravda, ohromné investice do podnikání, nejvíce supermarketů v Evropě na počet obyvatel, otevřené podnikání, cestování, sexování, uznání třetího pohlaví, menšin a další vymoženosti.
George Soros se vyjádřil pro CNN, že V 4 ka po revoluci se stala dojnou krávou pro západ, jak to mám pochopit?Rovněž pro Britský denník Guardian pronesl, Evropská Unie je jako

Sovětský svaz před krachem. To je již provokace pro občany EU, neb je to zapotřebí brát s rezervou s ohledem na jeho vyšší věk i když je to statečný ochránce slabších a imigrantů.

Odpovědi
Drap

Ber to tak že v tomto vyjádření má Soros vyjímečně kus pravdy.

xxx3

Nemůžu říct, že bych četl všechno, co pan Soros napsal, ale rozhovorů jsem s ním četl už celkem dost a také mám určitou představu, čím se zabývá a jaké má názory. Z toho, co vím, si dovolím říct, že je konzistentní, ale to je potřeba číst víc a hlouběji než jen přitažlivé novinové titulky typu „EU jako SSSR“.
Jiná věc je, že většina lidí u nás má jméno „Soros“ spojené s představou jakéhosi Belzebuba, který v pozadí tahá za nitky (v podstatě je to starý známý způsob, jak všechny problémy hodit na zazobaného žida). Zajímavé je, že tento narativ se objevuje zvláště v posledních cca deseti letech. V Maďarsku pak jméno Soros dokonce pomáhalo vyhrát poseldní volby.

MonkeyKing

Nevěřte všemu, co se píše na internetu a používejte rozum

aliendrone

Jé – „pan Sereš“ objevil Ameriku!?!? ;) :D :D
V tomto směru jsou v podstatě pouze 3 typy lidí:

  1. ti, kteří neví nic (a často je to ani nezajímá)
  2. ti, kteří to vědí dávno
  3. ti, kteří to NECHTĚJÍ vědět a velmi usilovně musí přesvědčovat sami sebe o tom, že to tak není!

Spíš mne zajímá PROČ s tím přišel (až teď) a mám podezření, že to bude souviset s vnucením většího počtu bezcenných darmožroutů. :(

ivzez

Bez odkazu je to jen Vaše nepodložené tvrzení,
k němuž nemá smysl se vyjadřovat.

Kryšpíne, víte, co je odkaz? A už jste někdy někam odkaz vložil?
(Tady je to stejné.)

Kryšpín

Monkey, uvedla to Americká televize CNN a je to demokratická televize, daleko přesnější než některé naše.
Ivzez, některé odkazy jsou malinko upravené proti důkazům, americké televizi, když si pustíte CNN a historie Soros, tak tam vše naběhne