Krčálek

Garfield – film

Jaké rasy byl pes Oddie ve filmu garfield? (1,2)

Odpovědi
blablabla

Popravdě to měl být jezevčík ale pokud li bereme komiksovou postavičlu tak rasa je neurčená.

moni.c.ka

No … co se týče komiksu, tak rasa je, jak už zde jednou bylo zmíněno, neurčená. Pokud se jedná o film, tak podle slov samotného Garfielda je to kříženec bígla a cihly =D Ale teď vážně, jak se tak koukám a myslím že by to mohl být Jack Russel terier =) popřípadě ještě skřížený s něčím.