Trumpeta

FVE – souhlas obce

dá se někde stahnout z internetu vzor souhlasu obce s výstavbou fotovoltaicke elektrarny ? A co má být obsahem ?

Nejlepší odpověď
kazisvět

univerzální formulář pro souhlas obce není. Já jsem obec požádal volnou formou s nadpisem „Žádost o souhlas s umístěním fotovoltaické elektrárny“, k tomu jsem přidal specifikaci od nabíkdy dodavatele, snímek z katastru nemovitostí se zakreslením umístění a souhlas jsem zhruba do měsíce dostal.

Další odpovědi
kenyrts

jenom doplňuji,možná se hodí i toto:

Zdroj: http://www.tzb-info.cz/t.py?t=2&i=50­21