Kepler

Fungují u vás trafiky?

Ve Valmezu přinejmenším jedna má normálně otevřeno, na ty ostatní jsem se nedíval.

Nejlepší odpověď
Edison

Jasně. I ty pouliční… Dokonce jsem šel kolem jedný, ani to nebyla budka… jen stůl… tam se „trafikant“ bavil se zákaznicí… no nekoupil bych si u něj vůbec nic. Zejtra se tam cmrndnu znova a jestli zase bude „bez“, zavolám na něj hasiče – mimozemšťany z biohazardu, aby ho vystříkali nějakym pořádnym smradem.

Praha

Další odpovědi
zjentek

Trafiky mají výjimku stejně jako třeba optika atd., zde konkrétně kvůli jízdenkám a třeba nutným terminálovým platbám, lihu v placatici… (;(;(;

Drap

Ano

Rokio

Ano, ve Znojmě v horním Kauflandu je trafika otevřená. Jmenuje se Gecco.

iceT

V Bille trafika funguje normálně. V jinejch superhyper nevím.

Hufnágl

Nefungují, protože u nás nejsou.

Edison

Zjentku, nejde o vyjímky. To je vpořádku. Jde o dodržování určitých pravidel při provozu.

cochee

Ale ano, jde o výjimku z nařízení vlády o uzavření maloobchodních provozoven. Do těch výjimek patří kromě potravin, PHM, drogerií, lékáren, zverimexů, očních optik atd. atd. mimo jiné také prodej novin, časopisů a tabákových výrobků.