dust8

Funguje u Smart TV USB hub pro připojení více pevných disků?

Odpovědi
mosoj

Záleží na TV. Já mám jeden pro nahrávání, absolutně nevyužitý. Jenom upozorňuji, že disk na nahrávání z TV ( jakýkoliv) je speciálně naformátován TV a nic jiného na něm nemůže být! Nevím jak nyní ale takovýto nahraný disk nebyl přenosný. Přehrávat šlo jenom na TV z které bylo nahráto.

Roman71

TV USB hub slouží pro připojení klávesnice, myši a FlashDisků. I tak platí, že USB rozhraní TV snese maximální zatížení 500mA, takže pokud nemá připojený HUB extra napájení 5V, pevné disky zaručeně nebudou fungovat.
U některých modelů TV je jeden ze vstupů USB označený jak (HDD). Výrobce tady posílil napájení portu na celý 1 Ampér, takže lze bez potíží připojit externí disk do uvedené zatížitelnosti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.