Funguje suchý zip, když je mokrý?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Pokud jde o vodu, tak ano – viz Lamalam.

Další odpovědi
Lamalam

Ne. Záleží na povrchovém napětí s vzlínavosti kapaliny, v níž je smočen. Můžeš si udělat pokus, stříkni ho extrémně vzlínavým olejem (Brunox, Ballistol). Držet to nebude. Každý střelec to zná a jde o oblíbený žertík na střelnici.

Drap

Funguje. O něco hůř se zapíná, ale drží.

Edison

Záleží na technologii a konstrukci. Např. symetrický (obě strany stejné, takové kuličky to jsou) od M3 funguje spolehlivě.

Dochy

Moje zkušenost s různýma plýnkama: Ano funguje a je schopen během praní nachytat vlákna z dalšího prádla či se naprosto nevhodně přilepit k něčemu dalšímu.