novak4

Full HD video

Jak přehrát na PC FULL HD VIDEA?Zkoušel jsem VLC player a Real a quick player ale video se vždy trhá.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

asi máte „pomalý“ PC

Další odpovědi
dannero

Malý výkon PC nebo malá RAM,bude asi potřeba restartovat PC a vypnout všechny nepotřebné programy a procesy.

iq

Nezáleží jaký přehrávač používáte, to můžete zkoušet pořád dokola a stejně se to bude trhat:-),ale jaký dekodér. Pokud máte slabší PC doporučuji dekoder CoreAVC , ten si poradí i s 1080p na slabším PC a trhat se to už nebude 🙂 .