vacken

Jak sjednotit videa které Fraps dělí na více souborů???

Ahojte
Mám problém. Při natáčení se mi každých 6 minut jakoby zastaví, ale natáčí to dál, ale už je to jiná složka.. 30 minutové video je rozděleno do 5 souborů a já to chci to mít jen v 1 jak na to ? Dík

Odpovědi
anonym

Pomocí nějakého editoru (používám Avidemux, ke stažení – http://avidemux­.sourceforge.net/dow­nload.html ) to poskládej do jednoho celku…
😉
Akorát pozor, aby výsledný soubor nebyl příliš velký (nepíšeš, s jakými parametry ´natáčíš´).

huxa

Jiný soubor, ne?
Fraps rozděluje videosoubor na části tušímže po 4GB, možná méně, pokud máš windows, v movie makeru je snadno naskládáš za sebe, popř. freemake video converter umí video překonvertovat a navíc ještě poskládat.