vagonik

Mohli byste mi prosím Vás doporučit nějakou dobrou firmu, která digitalizuje 16mm filmy v Praze?

Zdravím, mohli byste mi prosím Vás doporučit nějakou dobrou firmu, se kterou máte pozitivní zkušenosti, která digitalizuje 16 mm filmy (v Praze)? Jedná se o rodinné snímky, a opravdu nechci, aby se při tom poškodily víc, než je úměrné jejich stáří (30. léta). Děkuji za Vaše názory.

Odpovědi
Edison

Mohli. Kteroukoli, co si na netu najdeš. Jsou jich mraky. Napsat víc nemohu, bo by to byla REKLAMA.