Lucy13

Filmečkyy 🙂

prosím neznáte nějaký filmečky nejlépe komedie nebo parodie je to můj nejoblíbenější žánr 🙂

Nejlepší odpověď
PostApMan

Teď koukám na Hitch, dokoukal jsem Hancocka a plánuju se podívat na Policajt ze sámošky.

Dneska potřebuju zvednout náladu, proto ty samé komedie – kdyby byl někdo zvědavý.

Parodie znám jenom Scary Movie (1–4). Pána pařmenů a paridi na 300 ale název parodie si nepamatuju.

Další odpovědi
roxy52

Hlava XX.