honza19hk

film univerzální voják

dobrý den chci se zeptat jestli existuje třetí díl filmu UNIVERZÁLNÍ VOJÁK a jestli jo tak jak se jmenuje

Odpovědi
GangstaHelper

Ano, existuje, jmenuje se Univerzální voják 3: Nedokončený obchod. je to TV film – nebyl točený pro kina.

iceT

pro honza19hk-univerzalnich vojaku je celkem 5.prvni film s jcvd a lundgrenem,nas­leduji dva tv filmy,u.v.-bratri ve zbrani a nedokonceny obchod,kdy hlavni postavy zustaly,ale hral je nekdo jiny,nasleduje u.v.zpet v akci opet s jcvd,a poslednim natcenym je u.v.znovuzroze­ni,kde opet hraje jcvd a lundgren.prozatim jsem nevidela,ale vysel v trafikach,v po­setce,za 69.-kc.